جایزه زنده یاد ناصر فرهودی

 

ﺑر آﻧﯾم ﺗﺎ ھرﺳﺎل آذرﻣﺎه و در ﻣوﺳم زادروز اﺳﺗﺎد ﺻداﺑردار زنده یاد ﻧﺎﺻرﻓرھودی ﺗﺟﻠﯾل ﮐﻧﯾم از مهندسان و ﻣﺗﺧﺻﺻﺎن ﺻدا! ﺷﺑﯽ ﺑﺎ ﻧﺎم ﺟﺷن ﺻداﺑرداران ﻣوﺳﯾﻘﯽ اﯾران و جایزه ایی به نام ﻧﺎﺻرﻓرھودی که تعلق میگیرد به برترین های صدابرداری در حوزه ی موسیقی پاپ (آکوستیک و الکتریک)، سنتی،راک، موسیقی فیلم و مقاله که توسط هیئتی از داوران انتخاب میگردند.امید است این جایزه سپاسی باشد از زحمات شبانه روزی اهالی صدا و ساکنان خستگی ناپذیر استودیو ها، جا دارد پیشاپیش تشکر کنیم از مسئولین حوزه ی موسیقی و اصحاب رسانه که ما را در این امر یاری میفرمایند


 

داوران:

آرش پاکزاد، رضا عسگرزاده، رامین مظاهری، محمد فلاحی، رضا فرهادی و ارد انزابی پور

 

چشم انداز ده ساله:

ارتقا سطح علمی مهندسی صدا و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و معلومات دانش روز دنیا در رشته صدابرداری، شامل: تحقیق، پژوهش، ترجمه ی مقالات و کتب مرتبط

ایجاد انگیزه و کشف استعدادها

ارتقا سطح کیفی استودیو های ضبط (نرم افزار و سخت افزار) و رشته های مهندسی صدا (ریکورد، میکس و مسترینگ)

پیرو تحقق اهداف تعیین شده، با افتخار اولین دوره جایزه زنده یاد ناصر فرهودی در دو بخش اصلی و جانبی برگزار میگردد

 

بخش اصلی:رقابت (عملی) شامل رقابت در رشته های میکس و مسترینگ

بخش عملی:شامل پنج پروژه باز است که در پنج سبک موسیقی فیلم، پاپ الکترونیک، پاپ ارکسترال، سنتی و راک بصورتWave در قالب فایل فشرده در انتهای صفحه آماده دانلود می باشند.

شرکت کنندگان میتوانند حداکثر دو پروژه را انتخاب و پس از انجام پروژه، فایل میکس و مسرینگ خود را با خروجی MP3 320 به پست الکترونیک مراسم ارسال نماید.


بخش جانبی:رقابت (تئوری) شامل جستجو، ترجمه و دفاع از مقالات

بخش تئوری:در این بخش هر شرکت کننده میتواند یک مقاله را انتخاب و نسخه ترجمه شده ی آن را به پست الکترونیک مراسم ارسال نماید.

همچنین برگزیدگان بخش تئوری از طرف داوران، جهت دفاع در روز تعیین شده دعوت خواهد شد.