کلاسهای آنلاین میکس و مسترینگ

آموزش آنلاین چیست؟

هنگامی که صحبت از تحصیل به‌عمل می‌آید، الگوی مشخصی تعریف می‌شود. تا اوایل قرن بیست و یکم تحصیل در یک محیط آموزشی بود که شاگردان به واسطه‌ی یک معلم هدایت می‌شدند. حضور فیزیکی افراد امری بدیهی بود و هر روش دیگری از یادگیری در بهترین حالت، به نحوی زیر سوال برده می‌شد. سپس با تحول دنیای کامپیوتری، چشم‌انداز یادگیری تغییر بنیادی کرد.
آموزش مجازی یا e-learning که بر بستر اینترنت و از راه دور امکان‌پذیر است، نیازی به حضور دانش آموختگان برای یادگیری وجود ندارد و به نوعی می‌توان گفت در این آموزش مرز یا محدود جغرافیایی معنی خود را از دست می‌دهد و هر فرد در هر کجای دنیا که باشد می‌تواند با استفاده از اینترنت آموزش خود را فرا گیرد.


مزایای استفاده از سیستم آنلاین:

در این سیستم آموزشی آنلاین شما همانند کلاس حضوری در ساعت مقرر وارد پنل آموزشی خود شده و مطابق با جدول زمانی کلاس های خود، در کلاس آنلاین حضور پیدا کرده. در این نوع از آموزش استاد از طریق به اشتراک گذاری صدا، تصویر و محیط آموزشی (تخته وایت برد و محیط نرم افزار) همانند یک کلاس حقیقی مراحل آموزش را سپری کرده و شما همواره در طی کلاس امکان تعامل با استاد و ارائه پرسش های خود را دارید.

برای اطلاع از شرایط کلاسهای آنلاین میکس و مسترینگ با رامین مظاهری لطفا با ایمیل زیر در ارتباط باشید

 

education@raminmazaherimusic.com